Priekšmetu uzlīmes skolniekiem un bērnudārzniekiem

Priekšmetu uzlīmes skolniekiem un bērnudārzniekiem

Ievietoja: Dekor 8 Publicēts: 29/08/2023 Lasīts: 168 Komentāri: 0

Jaunais mācību gads jau klauvē pie durvīm, vecāki sapirkuši skolas piederumus, mantas un preces sporta nodarbībām. Sagatavot skolēnu mācību gadam nav lēti, to zina ikviens vecāks, turklāt bērniem mēdzam pirkt dārgas mantas, kas paredzētas ilgākai lietošanai un vēlamies lai šīs mantas nepazūd, vai ne? 

Lai prieks par iegādātām precēm nepārvērstos skumjās par pazaudēto, ieteicams katram priekšmetam piešķirt īpašnieka vārdiņu, uzlīmējot uz priekšmeta uzlīmi. Priekšmetu uzlīmes tiek izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma ar bērna vārdu un citu informāciju, pēc vajadzības (piemēram, klasi vai uzvārdu). Ja bērns vēl ir maziņš un nemāk lasīt, iesakām izvēlēties zīmējumu, kas tam būs tuvs. Ja bērnam patīk futbols, tad varam izvēlēties futbola bumbu, savukārt, ja bērnam patīk kaķi, tad varam izvēlēties bildīti ar kaķi. Priekšmetu uzlīmes ir ieteicams līmēt kopā ar bērnu, jo tas ir jautri un uzlīmes vizuālais izskats paliek atmiņā. Lielākiem bērniem vajadzētu izvēlēties dizainu pašiem, bez vecāku iesaistes, savādāk pastāv risks, ka uzlīme ar nevēlamo dizainu tiks noplēsta.

Dekor 8 veikalā pieejamās priekšmetu uzlīmes ir noturīgas pret temperatūru, skrāpējumiem un priekšmetus uz kuriem ir uzlīmētas šīs uzlīmes var mazgāt. Tāpat mēs piedāvājam izvēlēties vienu no sešiem pieejamiem krāsu salikumiem. 

Priekšmetu uzlīmes var līmēt uz skolas piederumiem, sporta inventāra, apavu maisiņiem, rotaļlietām, mantu kastēm, skapīšiem un plauktiņiem, mācību grāmatu vākiem, ūdenpudelēm un pat uz durvīm. Mūsu priekšmetu uzlīmes ir iecienījuši ne tikai bērnu vecāki, bet arī skolu un bērnudārzu pedagogi, par ko ļoti priecājamies!

Produkti, kas saistīti ar šo ziņu

Produkta kods
Personalizētas priekšmetu uzlīmes bērniem Personalizētas priekšmetu uzlīmes bērniem
5.40€ / gab 6.00€
JJ06032023
Ir pieejams

Komentāri

Rakstīt komentāru