Gatavojamies futbola tematiskai ballītei!

Gatavojamies futbola tematiskai ballītei!

Ievietoja: Dekor 8 Publicēts: 05/11/2023 Lasīts: 322 Komentāri: 0

Futbola tematiskā ballīte ir īsts sapnis jebkura vecuma puišiem un pat vīriešiem. Šajā rakstā sniegsim idejas futbola tematiskās ballītes plānošanai un organizēšanai. 

Jebkura ballīte un svētki, lai tie izdotos patiešām jautri, ir jāieplāno iepriekš. Iesakām izsūtīt viesiem ielūgumus vismaz pāris nedēļas pirms svētkiem. Digitālajā laikmetā modē ir digitālie ielūgumi, kurus varat izgatavot ļoti īsā laikā un bezmaksas. Šos ielūgumus varat nosūtīt, piemēram, lietotnē Watsapp. 

Futbola ballīte var izvērsties karsta, tāpēc ir jāpadomā par lielu daudzumu dzeramā ar ko pacienāt viesus. Šim nolūkam lieliski noderēs vienreizējie trauki, piemēram, papīra glāzes, kurās var ieliet kā karstu, tā aukstu dzērienu. Iesakām izvēlēties papīra glāzes ar futbola bumbu. Ja pasākumam izvēlēsieties parastos traukus (stikla, porcelāna), tad laba izvēle būs dzērienu salmiņi ar futbola kartiņu. Uz uzkodu galda iesakām izvietot papīra salvetes ar futbola bumbu un vienreizējos papīra škīvjus, kas atvieglos uzkopšanas procesu pēc svētkiem. Uz svētku galda var uzklāt papīra vai plastmasas galdautu ar futbola tematiku. Izvēloties galdautu, neaizmirstiet izmērīt galda izmēru. 

Ja futbola ballīte tiek rīkota par godu dzimšanas dienai, tad superīga svētku dekorācija būs piepūšamie folijas baloni ar cipariem. Iesakām izvēlēties ar gaisu piepūšamos folijas balonus. Tie ietaupīs Jūsu naudas līdzekļus, ko Jūs tērējat hēlijam un izskatīsies tikpat lieliski kā ar hēliju piepūšamie baloni. 

Svinību telpu var skaisti izpušķot ar banneriem un virtenēm, iesakām izvēlēties nokareno dekorāciju ar futbola bumbām, papīra virteni, ko var piestiprināt pie sienas virs svinību galda ar uzrakstu – Football party, kā arī vienkrāsaino karodziņu virteni. Lieliska dekorācija, kas patīk kā maziem, tā lieliem, ir balti lateksa baloni ar futbola bumbām. Tos var uzpūst un nolikt spēļu stūrītī. 

Futbola tematiskajā ballīte vajadzētu padomāt par aktīvām spēlēm, lai viesiem būtu patiesi jautri. Spēles uzvarētāju varētu apbalvot ar šokolādes medaļu vai saldumu maisiņu. Interneta plašumos var sameklēt daudz spēļu variantu bērnu ballītēm. Vecākiem bērniem ļoti patiks viktorīna par futbola tēmu. 

Neaizmirsīsim par svētku iemūžināšanu fotogrāfijās vai video. Gaviļnieku var pārsteigt izšaujot konfeti. Iesakām izvēlēties konfeti plaukšķeni ar futbola bumbām. Ja pabrīdināsiet fotogrāfu par šo nodomu, Jums var sanākt patiešām jautras bildes!

Svētku noskaņojumu palīdzēs radīt jautra mūzika, mēs ieteiktu izvēlēties Spotify vai sagatavot mūzikas sarakstu jau iepriekš. Ja kāds no šiem padomiem Jums noderēja, priecāsimies par Jūsu komentāru!

 

Produkti, kas saistīti ar šo ziņu

Produkta kods
Dzērienu salmiņi futbola ballīte, 4 gab. Dzērienu salmiņi futbola ballīte, 4 gab.
0.98€ / gab 1.50€
90656PR
Ir pieejams
/ gab
Papīra virtene Futbols, 200 cm Papīra virtene Futbols, 200 cm
1.46€ / gab 2.25€
PF-GPPN
Ir pieejams
/ gab
Plastmasas galdauts Futbola fani, 120x180 cm Plastmasas galdauts Futbola fani, 120x180 cm
2.24€ / gab 3.45€
93748
Ir pieejams
/ gab
Papīra salvetes Futbola Fani 33x33 cm, 20 gab. Papīra salvetes Futbola Fani 33x33 cm, 20 gab.
1.36€ / gab 2.10€
93747
Ir pieejams
/ gab
Apaļi lateksa baloni ar futbolu, Futbols 6 gab. Apaļi lateksa baloni ar futbolu, Futbols 6 gab.
2.60€ / gab 4.00€
B401506
Ir pieejams
/ gab
Konfeti plaukšķene Futbols ar futbola bumbām, 30 cm Konfeti plaukšķene Futbols ar futbola bumbām, 30 cm
1.89€ / gab 2.90€
KP-PN30
Ir pieejams
/ gab
Vertikālā papīra dekorācija futbols, 150 cm, 1 gab. Vertikālā papīra dekorācija futbols, 150 cm, 1 gab.
1.40€ / gab 2.15€
PF-DPPN
Ir pieejams
/ gab
Stāvošs folijas balons, cipars 1 viens, zelta krāsā, 74 cm Stāvošs folijas balons, cipars 1 viens, zelta krāsā, 74 cm
2.50€ / gab 3.85€
BC-ASZ1
Ir pieejams
/ gab

Komentāri

Rakstīt komentāru