Dekorācijas meitenes dzimšanas dienas svinībām

Dekorācijas meitenes dzimšanas dienas svinībām

Ievietoja: Dekor 8 Publicēts: 01/01/2024 Lasīts: 243 Komentāri: 0

Šajā bloga rakstā vēlamies apskatīt dekorāciju idejas meitenes dzimšanas dienas svinībām. Šīs dekorācijas patiks romantiskas dabas meitenei, kuru apkārtējie redz kā skaistu un mīļu princesi. 

Iesakām izvēlēties vienreizējo trauku kolekciju ar meža fejām. Saskaņotam dizainam izvēlieties baltu papīra galdautu ar meža feju rakstu, papīra glāzītes pasteļkrāsu toņos, papīra šķīvjus skaistā piparmētru zaļā krāsā ar meža fejām, kā arī papīra salvetes. Uz balta papīra galdauta ļoti skaisti izskatīties uzbērti konfeti – sirsniņas vai zvaigznītes. Konfeti nedrīkst izmantot, ja ballītē būs mazi bērni (jaunāki par 3 gadiem), jo pastāv risks, ka tie nokļūs bērna mutē. Dzērienu glāzes lieliski papildinās papīra salmiņi. Dekor 8 veikalā atradīsiet lieliska dizaina papīra salmiņus – ar zelta zvaigznēm, ar sirsniņām, ar putniem un ziediem, kā arī vienkrāsainos un divkrāsainos papīra salmiņus. Ja esat nolēmuši pasniegt smūtiju, Jums noderēs plastmasas dzērienu salmiņi smūtijiem, tos ir viegli nomazgāt ar ūdeni un birstīti, kas nāk komplektā ar plastmasas salmiņiem. 

Pēc galda klāšanas iesakām padomāt par dekorācijām telpai – baloniem, virtenēm un banneriem. Mūsu top dekors ir folijas balons – cipars, ko var piepildīt ar gaisu. Šī dekorācija ir stipri lētāka, jo Jums nav jātērē nauda hēlijam, kas mūsdienās ir ļoti dārgs. Folijas ciparu var iztietot fotozonā vai svinības telpas vidū. Otra lieliska dekorācija ir virtene ar uzrakstu Happy Birthday. Interesanta ideja dzimšanas dienas ballītes dekorēšanai ir foto zona, ko Jūs varat izveidot pašu rokām. Foto zonas vidū var piestiprināt karodziņu virteni - dekorāciju ar uzrakstu Happy Birthday, sānos var izveidot kolonnu no lateksa baloniem, ko var lieliski papildināt ar mākslīgiem ziediem, savukārt starp abām balonu kolonnām var izvietot greznu mīksto krēslu, uz kura sēdināt gaviļnieci. Pie grieztiem var piestiprināt papīra dekorācijas ar fejām, tās izskatās ļoti grezni un lieliski papildina ballītes tematiku. 

Neaizmirsīsim par bērnu ballītes galveno atribūtu – dzimšanas dienas kūku ar iedegtām svecītēm. Izvēloties sveces vajadzētu padomāt, lai kūka nav pārblīvēta ar dekoriem un krāsām. Ja kūka ir krāsaina, koša un pati par sevi ir mākslas šedevrs, tad svecītes vajadzētu izvēlēties mierīgos toņos, vēlams vienkrāsainas, lieliska alternatīva daudzām svecītēm ir brīnumsvecīte, kas skaisti dzirksteļo degot. Savukārt, ja kūka nav pārāk izpušķota, svecītes var kalpot kā dizaina elements; tādā gadījumā iesakām izvēlēties krāsainas svecītes pasteļtoņos. Lielisks dekors kūkām un kūciņām ir kūku toperis, mūsu piedāvājumā ir krāsaini papīra kūku toperi jebkura gaumei. 

Ja vēlaties pārsteigt gaviļnieci, izšaujiet svinību telpā plaukšķeni ar zelta vai sudraba zvaigznēm. Būtu lieliski, ja kāds no viesiem iemūžinātu šo mirkli. Ceram, ka mūsu padomi Jums būs noderīgi izvēloties vienreizējos papīra traukus, dekorācijas un svecītes Jūsu princeses lieliskajām svinībām!

 

Produkti, kas saistīti ar šo ziņu

Produkta kods
Salvetes "Meža feja" 33 cm, 16 gab. Salvetes "Meža feja" 33 cm, 16 gab.
2.08€ / gab 3.20€
8C360499
Ir pieejams
/ gab
Papīra glāzītes "Meža feja" 266 ml, 8 gab. Papīra glāzītes "Meža feja" 266 ml, 8 gab.
2.21€ / gab 3.40€
8C360385
Ir pieejams
/ gab
Galdauts "Meža feja" 137 x 259 cm, 1 gab. Galdauts "Meža feja" 137 x 259 cm, 1 gab.
5.33€ / gab 8.20€
8C360384
Ir pieejams
/ gab
Papīra šķīvji "Meža feja" 23 cm, 8 gab. Papīra šķīvji "Meža feja" 23 cm, 8 gab.
2.89€ / gab 4.45€
8C360497
Ir pieejams
/ gab
Virtene Happy Birthday rozā 1.8 m, 1 gab. Virtene Happy Birthday rozā 1.8 m, 1 gab.
1.11€ / gab 1.70€
PF-GHBR
Ir pieejams
/ gab
Brīnumsvecīte tortei cipars 8 astoņi Brīnumsvecīte tortei cipars 8 astoņi
1.27€ / gab 1.95€
CS1921S-8
Ir pieejams
Zelta virtene, banneris ar uzrakstu Happy Birthday,160x11 cm, 1 gab. Zelta virtene, banneris ar uzrakstu Happy Birthday,160x11 cm, 1 gab.
1.49€ / gab 2.30€
PF-GBHBZ
Ir pieejams
/ gab

Komentāri

Rakstīt komentāru